EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU

Kolmeteistkümnes ERK poolt tunnustatud raamatupidamisettevõte on HeRe Accounting OÜ

Tallinnas, 20. detsembril 2022

HeRe Accounting

Eesti Raamatupidajate Kogu andis üle kolmeteistkümnenda „ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte“ tunnistuse HeRe Accounting OÜle. Tunnistuse võttis ERK juhatuse esimehelt Margus Tammerajalt vastu HeRe Accounting OÜ juhatuse liige Hele Lillipuu.

Margus Tammeraja rõõmustas tunnistust üle andes: „Eesti Raamatupidajate Kogul on äärmiselt hea meel anda üle „ERK tunnustatud raamatupidamisettevõtte“ kvaliteedimärgi tunnistus HeRe Accounting'ule.“

„Eesti Raamatupidajate Kogu tunnustus on meie jaoks suur saavutus. Kõik meie raamatupidajad on oma valdkonna entusiastid, terased ja püüdlikud ning klientide soovidega arvestavad, jäädes samas muidugi seaduse piiridesse. See on suur rõõm, kui seda on märgatud," ütles Hele Lillipuu. "Lisaks tahan tänada siseaudiitorit. Raamatupidaja töös on küll sisu tähtsam kui vorm, aga tänu siseauditile saime kõik vajalikud dokumendid vormistatud."

Hele kutsub ka teisi raamatupidamisbüroosid kvaliteedimärki taotlema: "Julgustan omalt poolt ka kõiki teisi väiksemate raamatupidamisbüroode esindajaid kutseeksamit sooritama ja kvaliteedimärki taotlema. Raamatupidaja töö on tihti omaette kodukontoris nokitsemine ning on hea saada kindlust, et ollakse ikka õigel teel."

HeRe Accounting’u kohta leiate infot veebilehelt https://hereaccounting.com/ 

Eesti Raamatupidajate Kogu tunnustatud raamatupidamisettevõtte kvaliteedimärgi projektist saate täpsemalt lugeda ERK veebilehelt https://www.erk.ee/