EESTI
RAAMATUPIDAJATE
KOGU


Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) pakub kvaliteetseid, väärtustloovaid ja spetsiifilisi täiendkoolitusi, mis toetavad raamatupidamise -ja finantsvaldkonna professionaale. Lisaks korraldame silmaringi laiendavaid ja üldharivaid koolitusi, mis annavad jõudu ja värskust vaimule ning läbi ühisürituste tugevdame sidet kolleegidega. Kõik ERK lektorid on oma ala tipptegijad ja kogenud praktikud.

ERK koolitustel osaleja tingimused :

Loobumine: Osalemisest loobumisest teatada kirjalikult e-postiaadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Loobumisest kirjalikult ette teatamisel vähemalt viis tööpäeva enne koolituse toimumise päeva – tagastatakse 75% osavõtutasust. Kui teatate kirjalikult mitteosalemisest vähem kui viis tööpäeva või registreerute koolitusele alles viis päeva enne koolituse toimumise päeva või mingil põhjusel jätate koolitusele tulemata - peate osalustasu tasuma ja juba tasutud raha ei tagastata. Teil on võimalik koolitust järgi vaadata, kui on tegemist veebikoolitusega.

* Eriüritustel on loobumistingimused eraldi ürituse all välja toodud ja koolitusel osaleja loobumistingimused ei kehti. Registreerumine toimub eraldi lingi kaudu.

Osavõtutasu sisaldab:
Veebiseminar:
Hinnas sisaldub otseülekanne, materjalid ja veebiseminari järelkuulamine seitse päeva. Link saadetakse samal päeval peale seminari. Kui vaatad oma töökohas kogu tiimiga, siis tea, et akadeemilised tunnid lähevad kirja ainult sellel, kes registreerus veebiseminarile.
Klassikoolitus: Info on toodud välja koolituse sisus.
Eriüritus: Info on toodud välja koolituse sisus.

Soovitaja soodustus uue liikme, ERK liikmeks toomisel.
Liikmeks soovitaja saab uue ERK liikme liikmeks astumisest, kuue järgneva kuu jooksul 20% soodustust järgmisest teabepäevast, kuhu ta registreerub (kehtib ainult uue registreerumise puhul). Soodustuse saamiseks märkige järgmisele teabepäevale registreerudes lisainfo lahtrisse sooduskood.

Kui uus liige registreerub saadetakse soovitajale kiri, et tema soovitatu astus liikmeks ja tal on aega oma soodustus kuue kuu jooksul realiseerida. ERK liikmeks astumise ankeedis on väli, kuhu uus liige saab kirjutada ERK liikmeks astuda soovitanu nime.


Koostööpartnerite koolitused

PARE koolitusinfo - ERK liikmetele kehtivad PARE liikmehinnad

Audiitorkogu koolitusinfo - ERK liikmetele kehtivad Audiitorkogu liikmehinnad 

 

Küsimuste korral palume võta ühendust tel. 5750 3733 või e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ERK privaatsuspoliitika tingimused leiate SIIT